Aktuálne počasie: Hotel Clarion Congress Hotel Ostrava ubytovanie Ostrava - Zabreh Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 16 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Clarion Congress Hotel Ostrava / ubytovanie Ostrava - Zabreh

Hotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava
 

Tieto stránky nie sú oficiálnou domovskou stránkou Clarion Congress Hotel Ostrava, ale sprostredkovateľa www.hotel-ubytovani.com

Ubytovanie v Ostrave

Clarion Congress Hotel Ostrava **** s najväčším kongresovým centrom na severnej Morave ponúka špičkové konferenčné a gastronomické zázemie. Vďaka vysokému štandardu služieb, individuálnemu prístupu a skvelej dostupnosti je ideálnym miestom pre pobyt aj konanie najrôznejších akcií. Od komorného stretnutia až po kongres s bohatým cateringom ...

Poloha
Clarion Congress Hotel Ostrava ****
nájdete v oddychovej zóne Ostravy vedľa ČEZ Arény a Mestského štadióna SSK Vítkovice, neďaleko národnej kultúrnej pamiatky - industriálneho areálu Dolné oblasť Vítkovice. Z blízkej zastávky MHD sa ľahko dopravíte na železničnej a autobusovej stanice, či 20 km vzdialeného letiska Ostrava - Mošnov. Hotel leží v blízkosti medzinárodných cestných ťahov spájajúcich krajskú metropolu s ostatnými mestami Českej republiky a zahraničím.

Clarion Congress Hotel Ostrava ubytovanie:
Izby: Hotel má 169 izieb a apartmánov - executive suite, jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby, všetky iba nefajčiarske, tiež bezbariérové ​​izby. Detská postieľka je k dispozícii.

Vybavenie izieb Clarion Congress Hotel Ostrava: klimatizácia, Wi-Fi pripojenie zdarma, LCD TV so satelitnými programami, telefón s priamou voľbou, kúpeľňa s vaňou či sprchovacím kútom, WC a fénom, trezor, žehliaci set, set na prípravu čaju a kávy, minibar, bezpečnostný zámkový systém na čipové karty, pracovný stôl.

Clarion Congress Hotel Ostrava Gastronómia:
V hoteli Clarion Congress Hotel Ostrava sa nachádzajú 2 gastronomické strediská, z ktorých každé má svoje čaro a príjemnú atmosféru. Klimatizované reštaurácie Benada a Veduta s kapacitou až 300 miest ponúkajú špeciality českej a medzinárodnej kuchyne. Lobby bar Benada. Certifikovaný catering.

Clarion Congress Hotel Ostrava Konferencie:
Clarion Congress Hotel Ostrava má k dispozícii: rozsiahle priestory až pre 1620 delegátov - najväčšia sála s kapacitou 840 konferenčných miest. Wi-Fi, smart board, slučka pre nepočujúcich, moderná konferenčná a audiovizuálna technika. Vo väčšine konferenčných priestoroch denné svetlo.

Clarion Congress Hotel Ostrava **** Služby:
Recepcia Clarion Congress Hotela Ostrava v Ostrave je v prevádzke 24 hodín 7 dní v týždni. Wi-Fi vo verejných priestoroch, wellness, fajčiarska terasa, concierge a sekretárske služby, zmenáreň. 250 parkovacích miest. Šatňa a úschovňa batožín. Ďalšie služby: room service, pranie a žehlenie, kadernícky salón, predajňa darčekov, zabezpečenie prepravy a hotelové taxi.

Prečo si vybrať k svojmu pobytu Clarion Congress Hotel Ostrava?
Clarion Congress Hotel Ostrava je najväčší kongresový hotel na severnej Morave s kapacitou 1620 delegátov
• výborná poloha a parkovacie možnosti
• vynikajúci ubytovací, stravovací a konferenčný servis
• wellness a fitness
• výborné business raňajky

Tieto stránky nie sú oficiálnou domovskou stránkou Clarion Congress Hotel Ostrava, ale sprostredkovateľa www.hotel-ubytovani.com

 
Hotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - možnosť pripojenia na internetHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - k dispozícii letná terasaHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - hotel má reštauráciuHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - akceptuje creditné karty VISAHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - akceptuje creditné karty JCBHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - krytý bazén v hoteliHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - Izby s vlastnou toaletouHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - v izbach je telefonHotel Ostrava - Zabreh Clarion Congress Hotel Ostrava - Iybz sú vybavené televízorom